42748 TUSCHAVKLAPPNING, på papper, orientalisk, sannolikt 1900-tal

42748a_8dcfcded6df69d5_med.jpeg
  • 42748a_8dcfcded6df69d5_sm.jpeg
  • 42748b_8dcfcded7b1756c_sm.jpeg
  • 42748c_8dcfcded8708643_sm.jpeg
  • 42748d_8dcfcded925921e_sm.jpeg
  • 42748e_8dcfcded9d4598e_sm.jpeg
  • 42748f_8dcfcdeda7d1816_sm.jpeg
  • 42748g_8dcfcdedb178439_sm.jpeg
  • 42748h_8dcfcdedb96dfac_sm.jpeg
  • 42748i_8dcfcdedc37afe2_sm.jpeg

Relief från Kejsar Kanxis tid med motiv av berget Taibai shan, ca 182 x 74 cm

  • Condition:Oramad, rullad med papp, smärre kantskador

Estimate3,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)450 SEK