36475 VASER OCH SKÅLAR, 6 st, glas, sannolikt Reijmyre glasbruk, 1900-talets andra hälft
Vas i blått glas md dekor av påklipp, 2 skålar samt 1 assiett bla med etikettmärkning Reijmyre, 2 vaser med botten i klarglas, vasernas höjd ca 17 - 18 cm
- Condition:Smärre repor
Estimate | 400 SEK |
Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
Shipping Fee (from) | 400 SEK |