11363 SOFFBORD, Ib Kofod-Larsen, Seffle Möbelfabrik, 1950-/60-tal

11363a_8db0f6ef4384958_med.jpeg
  • 11363a_8db0f6ef4384958_sm.jpeg
  • 11363b_8db0f6ef44eb570_sm.jpeg
  • 11363c_8db0f6ef42cd679_sm.jpeg
  • 11363d_8db0f6ef3fa1731_sm.jpeg
  • 11363e_8db0f6ef4b40661_sm.jpeg
  • 11363f_8db0f6ef416d416_sm.jpeg
  • 11363g_8db0f6ef4c66d4b_sm.jpeg

Stomme av ek, skiva med ingjutna naturstenar, brännmärkt. höjd 50, 152 x 62 cm

Konditionsrapport - Repor, skiva med mindre ytsläpp

    Estimate3,000 SEK
    Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
    Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
    Shipping Fee (from)700 SEK