1
5h 30m
SIDOBORD, Englesson, 2000-tal
SIDOBORD, Englesson, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
5h 32m
SLAGBORD, allmoge, 1700-/1800-tal
Current bid600 SEK
Est2,500 SEK
5h 36m
FRÉDÉRIC SOFIA, 4 st barstolar, metall, Fermob, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est4,000 SEK
5h 40m
YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Lamino", Swedese, 1900-talets slut
Current bid1,200 SEK
Est3,000 SEK
5h 42m
LÅDFACK, 1900-talets mitt
LÅDFACK, 1900-talets mitt
Current bid700 SEK
Est1,200 SEK
5h 44m
STOL, "Bonaldo", Don Dolli & Pocci, Italien, 20000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
5h 58m
MÄRTA FRIMAN, soffbord "Bond", Gärsnäs, samtida
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
6h 00m
VÄGGHYLLA, teak och bok, 1950-/60-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
6h 16m
FÅTÖLJ, Conform, 2000-tal
FÅTÖLJ, Conform, 2000-tal
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK
1d 5h
SAMI KALLIO, 4 st, stolar, "Y5", Hans K, svartbetsade
Current bid600 SEK
Est4,000 SEK
1d 5h
SHANE SCHNECK, sidobord, "Bowler", HAY, samtida
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK
1d 5h
VÄGGVITRINSKÅP, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est600 SEK
1d 5h
GUNGSTOL, regissörsmodell, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
1d 6h
TRAPPSTEGE/BARNSTOL, 1900-talets andra hälft
Current bid450 SEK
Est300 SEK
1d 6h
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 del, Grythyttan, "R-11 samt R-14", 1960-tal
Current bid1,000 SEK
Est3,000 SEK
1d 6h
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, engelsk stil, sannolikt 1900-talets mitt
Current bid200 SEK
Est3,000 SEK
1d 6h
SIDOBORD, 1900-talets början
SIDOBORD, 1900-talets början
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
1d 6h
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
1d 6h
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal
Current bid250 SEK
Est800 SEK
1d 7h
FÅTÖLJ, Elias Svedberg, NK Nordiska Kompaniet, 1930-/40-tal
Current bid200 SEK
Est600 SEK
1d 7h
ARNE JACOBSEN, skrivbordsstol, "Oxford", Fritz Hansen
Current bid250 SEK
Est3,000 SEK
1d 7h
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt
Current bid250 SEK
Est500 SEK
2d 5h
SOFFA, "Gilbert", Burhéns, samtida
Current bid1,000 SEK
Est4,000 SEK
2d 5h
FÅTÖLJ, "Gilbert", Burhéns, samtida
Current bid600 SEK
Est2,000 SEK
2d 5h
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, teak, Jutlandia, 2000-tal
Current bid700 SEK
Est1,500 SEK
2d 5h
STOLAR, 1 par, "Hallunda", ur Ikeas 1700-talsserie
Current bid500 SEK
Est2,000 SEK
2d 5h
SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, sannolikt 1800-tal
Current bid800 SEK
Est2,000 SEK
2d 5h
SPEGEL MED KONSOLBORD, jugend, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK
2d 6h
PIEDESTAL, bronserad, 1900-talets mitt
Current bid200 SEK
Est400 SEK
2d 6h
KARMSTOLAR, 8 st, Vitra, 1999
KARMSTOLAR, 8 st, Vitra, 1999
Current bid200 SEK
Est2,500 SEK
2d 6h
BRICKBORD, 1900-tal
BRICKBORD, 1900-tal
Current bid500 SEK
Est1,500 SEK
2d 6h
GUNGSTOL, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
2d 7h
BOKHYLLA, teak, 1950-/60-tal
BOKHYLLA, teak, 1950-/60-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
2d 7h
TRAPPSTEGE, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
2d 7h
PALL, Offecct, 2000-tal
PALL, Offecct, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
2d 7h
SAMI KALLIO, 3 st, barstolar, "Y5", Hans K, samtida
Current bid200 SEK
Est2,000 SEK
2d 7h
Starting bid200 SEK
Est5,000 SEK
3d 5h
SIMON LEGALD, sidobord, travertin, "Edge", Norrman Copenhagen
Current bid1,700 SEK
Est3,000 SEK
3d 5h
Current bid2,000 SEK
Est3,000 SEK
3d 5h
GÖRAN MALMVALL, soffa, Svensk fur, 1900-talets andra hälft
Current bid2,600 SEK
Est4,000 SEK
3d 5h
Current bid3,200 SEK
Est4,000 SEK
3d 5h
Current bid1,600 SEK
Est2,000 SEK
3d 5h
CARL MALMSTEN, 4 st stolar "Lilla Åland", Stolab 2024
Current bid4,800 SEK
Est5,000 - 7,000 SEK
3d 6h
Current bid1,800 SEK
Est3,000 SEK
3d 6h
Current bid1,800 SEK
Est3,000 SEK
3d 6h
Current bid2,000 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
3d 6h
SIMON JONES STUDIO, "Triangle leg", HAY, Danmark, samtida
Current bid1,500 SEK
Est4,000 - 6,000 SEK
3d 6h
SIMON JONES STUDIO, bänk, "Triangle leg", HAY, Danmark, samtida
Current bid2,600 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK