40708 TORD BJÖRKLUND, 1 par fåtöljer, "Klinte", IKEA, 1970-tal

40708a_8dcf9ab26ac6cc4_med.jpeg
  • 40708a_8dcf9ab26ac6cc4_sm.jpeg
  • 40708b_8dcf9ab272137f2_sm.jpeg
  • 40708c_8dcf9ab2792516e_sm.jpeg
  • 40708d_8dcf9ab28023475_sm.jpeg
  • 40708e_8dcf9ab2881e7e6_sm.jpeg
  • 40708f_8dcf9ab291c88be_sm.jpeg
  • 40708g_8dcf9ab29a3964e_sm.jpeg
  • 40708h_8dcf9ab2a1eb111_sm.jpeg
  • 40708i_8dcf9ab2a9c5531_sm.jpeg
  • 40708j_8dcf9ab2aff2213_sm.jpeg

Stomme av förkromat stålrör, sits, rygg, och armlän av brunt skinn, sitthöjd 36 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, klädsel med fläckar, någon söm lös, två plastlock saknas

Värdering5 000 - 6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK