36475 VASER OCH SKÅLAR, 6 st, glas, sannolikt Reijmyre glasbruk, 1900-talets andra hälft
Vas i blått glas md dekor av påklipp, 2 skålar samt 1 assiett bla med etikettmärkning Reijmyre, 2 vaser med botten i klarglas, vasernas höjd ca 17 - 18 cm
- Konditionsrapport:Smärre repor
Värdering | 400 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |