12309 TINTIN, 8 st seriealbum, Hergé, varav 3 st 1:a upplagor
"Koks i lasten", Illustrationsförlaget, 1969, 1:a upplaga
"Plan 714 till Sydney", Illustrationsförlaget, 1968, 1:a upplaga
"Castafiores juveler", Illustrationsförlaget, 1969, 1:a upplaga
"Månen tur och retur, del 1", Illustrationsförlaget, 1970, 2:a upplagan
"Månen tur och retur, del 2", Illustrationsförlaget, 1970, 2:a upplagan
"Solens tempel", Illustrationsförlaget, 3:e upplagan
"De sju kristallkulorna", Illustrationsförlaget, 3:e upplagan
"Den svarta ön", Illustrationsförlaget, 3:e upplagan
- Konditionsrapport:1:a upplagornas omslag med hårt slitage/skador, övriga med slitage
Värdering | 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 125 SEK |