- Böcker Kartor & HandskrifterRensa filter
KAJ PIEHL (1921-2000), album med blyertsskisser och reseskildringar, datering 77
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
BOK, Edward Ringborg, "Konterfejer förbundna med minnen vid Norrköping och Norrköpingsbygd", Almqvist & Wiksells Uppsala 1929
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
BRÖDERNA VON WRIGHT, 3 vol, "Svenska Fåglar", Stockholm 1927
Aktuellt bud400 SEK
Värdering3 000 SEK
LARS LERIN, 6 st, tryckta vykort med handskrivna hälsningar, mestadels 1990-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
JORDGLOB, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
BOKBAND, 13 vol, August Strindberg samlade skrifter, Bonniers förlag 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK