44329 FÅRSKINN, 3 +3 st, bla Åhléns, 2000-tal

44329a_8dd0b0407f7b302_med.jpeg
  • 44329a_8dd0b0407f7b302_sm.jpeg
  • 44329b_8dd0b0408767054_sm.jpeg
  • 44329c_8dd0b0408f3f80f_sm.jpeg
  • 44329a_8dd094734533989_sm.jpeg
  • 44329b_8dd0947350f4be5_sm.jpeg
  • 44329c_8dd094735b0e6da_sm.jpeg
  • 44329d_8dd0947366dca30_sm.jpeg

3 st långhåriga ca 80 x 50 cm, 3 st sittdynor etikettmärkta Åhléns (100% nya zealändskt fårskinn) diameter ca 40 cm

  • Konditionsrapport:Ett större med fläckar, i övrigt smärre slitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)250 SEK