Kortast tid kvar
- TextilRensa filter
HERMÈS, scarf, siden, "Terres Precieuses", design Annie Faivre
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Poste et Cavalerie", design Joachim Metz
Aktuellt bud1 900 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Le Temps des Marionettes", design Annie Faivre, 1996
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Armets en Panache", design Annie Faivre, 1995
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "L'Instruction du Roy en l'exercice de Monter à Cheval", design Henri d'Origny, 1993
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
JOSEF FRANK, 1 par gardinlängder, "Vegetable tree", linne, Firma Svenskt Tenn,
Aktuellt bud4 800 SEK
Värdering3 000 SEK
JOSEF FRANK, gardin, "Marble", sammet och linne, Firma Svenskt Tenn, ca 230 x 200 cm
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Armets en Panache", design Annie Faivre, 1995
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Feux d'Artifice", design Michel Duchene, 1987
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Les Robes", design Philippe Ledoux år 1968
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden,"Chasse en Inde", design Michel Duchene år 1986
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Passementerie", design Francoise Heron år 1960
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Springs", design Philippe Ledoux år 1974
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
MATTA, Friolento, Line Design, 170 x 240 cm
Aktuellt bud250 SEK
Värdering4 000 SEK
DUKAR, 4 st, linnedamast
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
LOUIS VUITTON, scarf, siden, 2000-tal, med kartong
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Luna Park", design Joachim Metz, 1993/94
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Les Jardiniers du Roy", design Maurice Tranchant 1967
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Le Mors A La Conétable", design Henri d'Origny år 1970
Aktuellt bud700 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HISSGARDIN, linne, bredd ca 152 cm
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
INGEGERD SILOW, väggbonad, "Liljekonvalj", röllakan, Axeco, signerad IS
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
JOSEF FRANK, 1 par kuddfodral, linne, "Vegetable tree", Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud400 SEK
Värdering500 SEK
JOSEF FRANK, gardinlängd, linne, "Vegetable tree", Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud600 SEK
Värdering800 SEK
CHRISTIAN DIOR, scarf, siden, sannolikt sent 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
GUCCI, scarf, siden, "Le Camelie"
Startbud200 SEK
Värdering1 800 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Azulejos", design Catherine Baschet 1992
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
ÖVERKAST, Engel, sidenbrokad, ca 85 x 195 cm
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
ORIENTMATTA, old, figural, silkeinslag, ca 105 x 64 cm
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
JOSEF FRANK, gardin/duk, linne, "Anakreon", Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
CHANEL, scarf, siden, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
DUK, linne, sannolikt 2000-tal, ca 160 x 260 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
LANVIN, scarf, siden, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
KUDDFODRAL, linne och sammet, MD Home, 2000-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
LISA JOHANSSON (1879-1955), ullkonst, mongramsignerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Cliquetis", design Julia Abadie år 1972
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Les cavaliers d'or", design Vladimir Rybalchenko 1975
Aktuellt bud300 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
PIERRE CARDIN, scarf, siden, sannolikt sent 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
FÅRSKINN, 3 +3 st, bla Åhléns, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Frontaux et Cocardes", scarf, Paris, design av Caty Latham 1968
Aktuellt bud400 SEK
Värdering2 000 SEK
JOSEF FRANK, tyg, "Aristidia", Firma Svensk Tenn, ca 130 x 160 cm
Aktuellt bud450 SEK
Värdering800 SEK
SAMEDRÄKT, herr, kolt, Kautokeino, 1970-tal
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
PLÄD, fuskpäls, Newport, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
EVA VOGEL-RÖDIN, textilt konstverk, signerat
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
JAEGER, 2 st scarves, siden, sannolikt sent 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
ORIENTMATTA, old, ca 98 x 68 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
TYG, "Magnolia", linne, GP Baker England, ca 137 x 144 cm
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering300 SEK
SERVETTER, 12 st, linne, med monogram W i vitbroderi, sannolikt 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
MATTA, Kelim, galleri, ca 430 x 82 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
Öppettider
Måndag 12.30 - 17.00
Tisdag 12.30 - 17.00
Onsdag 12.30 - 18.00
Torsdag 12.30 - 17.00
Fredag 11.00 - 15.00
Sista lördagen i månaden 11.00 - 14.00
Dag före röd dag stänger vi kl 15.00
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.