1
20h 48m
SPEGEL, 1800-talets andra hälft
Current bid200 SEK
Est800 SEK
1d 19h
SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, sannolikt 1800-tal
Current bid800 SEK
Est2,000 SEK
1d 19h
SPEGEL MED KONSOLBORD, jugend, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK
2d 21h
SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Current bid2,400 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
3d 21h
SPEGEL, G & T Hovmantorp, 1900-tal
Current bid750 SEK
Est1,500 SEK
4d 20h
SPEGEL, Murano, latticinoteknik, sannolikt 1940-/50-tal
Current bid3,800 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
4d 20h
SPEGEL, sengustavianskt stockholmsarbete, omkring år 1800
Current bid4,000 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
4d 22h
SPEGELLAMPETT, gustaviansk, sent 1700-tal
Current bid2,000 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
5d 21h
SPEGEL, Italien, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
6d 21h
RAKSPEGEL, 1800-talets slut
RAKSPEGEL, 1800-talets slut
Current bid200 SEK
Est500 SEK
6d 21h
SPEGEL, teak, 1950-/60-tal
SPEGEL, teak, 1950-/60-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 21h
SPEGEL, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK