- LeksakerClear filters
GUNGHÄST, bemålat trä, 1800-talets slut
Current bid250 SEK
Est1,000 SEK
SAMEDOCKA, Rovaniemi, 1970-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
DOCKOR, 9 st, porslin, 1900-tal, bla Annette Himstedt
Current bid200 SEK
Est600 SEK
MODELLBIL, Citroën Traction, type 11B, Solido, 1900-/2000-tal
Current bid250 SEK
Est400 SEK
MODELLBIL, Aston Martin DB 2-4, Resin, 1900-/2000-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
BILMODELL, Mercedes Benz 300C, limousine, 1955, Ricko, Kina, 1900-/2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
LEKSAKSBUSS, plåt, Japan, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
MODELLBIL, BMW 507, Revell, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
MEKANISK LEKSAK, plåt, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
DOCKHUS, med tillhörde möbler och inredning, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
NALLE, 1900-talets första hälft
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
MODELLBIL, BMW 503, Jadi, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK