1
26m 16s
MATS HÖJER, färglitografi, signerad och numrerad EA
Current bid100 SEK
Est300 SEK
23h 52m
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, uppsänd på pannå, sannolikt 1900-talets andra hälft
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
2d 0h
AFFISCH, efter Marc Chagall
AFFISCH, efter Marc Chagall
Current bid100 SEK
Est300 SEK
3d 0h
Current bid2,200 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
3d 0h
Current bid1,800 SEK
Est2,000 - 4,000 SEK
3d 0h
ANDERS ZORN (1860-1920), etsning, signerad och daterad 1907
Current bid1,300 SEK
Est4,000 - 6,000 SEK
3d 0h
Current bid900 SEK
Est3,000 SEK
3d 1h
Current bid9,000 SEK
Est20,000 - 25,000 SEK
3d 1h
Current bid1,300 SEK
Est3,000 SEK
3d 1h
Current bid2,200 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
3d 23h
Current bid550 SEK
Est2,000 - 3,000 SEK
3d 23h
FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerat och numrerat 71/350
Current bid250 SEK
Est2,000 - 3,000 SEK
3d 23h
Current bid1,500 SEK
Est4,000 - 6,000 SEK
3d 23h
Current bid10,000 SEK
Est14,000 - 16,000 SEK
3d 23h
Current bid1,400 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
4d 0h
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad
Current bid1,100 SEK
Est2,000 SEK
4d 1h
BRÖDERNA VON WRIGHT, 3 vol, "Svenska Fåglar", Stockholm 1927
Current bid400 SEK
Est3,000 SEK
4d 23h
Current bid650 SEK
Est2,000 SEK
5d 0h
Current bid4,000 SEK
Est4,000 - 6,000 SEK
5d 0h
MADELEINE PYK (född 1934), färglitografi, signerad och numrerad 53/250
Current bid3,000 SEK
Est4,000 SEK
5d 0h
ANDERS ZORN (1860‑1920), etsning, signerad Zorn i blyerts, i trycket daterad 1909
Current bid300 SEK
Est3,000 SEK
5d 0h
LARS LERIN (född 1954), vykort med linoleumsnitt, 1992
Current bid700 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
5d 0h
LARS LERIN (född 1954), vykort med akvarell, 1989
Current bid700 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
5d 0h
LARS LERIN (född 1954), vykort med linoleumsnitt, otydlig poststämpel 1994
Current bid800 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
5d 0h
LARS LERIN (född 1954), vykort med akvarell
Current bid800 SEK
Est4,000 - 6,000 SEK
5d 1h
LARS LERIN (född 1954), träsnitt, signerad och daterad 77, numrerat 7/10
Current bid800 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
5d 1h
LARS LERIN (född 1954), vykort med träsnitt, 1980
Current bid900 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
5d 1h
Current bid7,200 SEK
Est5,000 - 7,000 SEK
5d 2h
Current bid950 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
5d 23h
LINDORM LILJEFORS, (1909-1985), färglitografi, signerad och numrerad 314/360
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
6d 1h
ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och numrerad 117/190
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK
6d 23h
PETER DAHL (1934-2019), uställningsaffisch, signerad
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
7d 0h
KOPPARSTICK, "Le nimphe surprise", sannolikt 1700-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
7d 1h
ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad
Current bid300 SEK
Est1,500 SEK
8d 0h
PETER FREUDENTHAL (född 1938), färglitografi, signerat och daterat 1983
Current bid400 SEK
Est1,500 SEK
8d 0h
ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerat och numrerat 22/290
Current bid200 SEK
Est1,200 SEK
8d 0h
LARS NORRMAN (1915-1979), färglitografi, signerat och numrerat 36/310
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
9d 0h
VIDE JANSON, färglitografi, signerat och numrerat 11/50
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 0h
ÖRJAN WIKSTRÖM, (född 1948), färglitografi, signerad och numrerad 39/200
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
9d 1h
ULF GRIPENHOLM (född 1943), litografi, signerad och daterad 1976
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 1h
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), färglitografi, signerat och numrerat 2/90
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
9d 23h
EVA ZETTERVALL (född 1941), färglitografi, signerad och numrerad 1/1
Current bid800 SEK
Est400 SEK
10d 0h
OSCAR REUTERSWÄRD, färglitografi, signerat och numrerat 29/190
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
10d 0h
MAY K LÉON (född 1947), färglitografi, signerat och numrerat 46/190
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
10d 0h
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
10d 1h
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK