- KlockorClear filters
DAMARMBANDSUR, 2 st, guld på stål, Seiko samt Astro, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
ARMBANDSUR, Tissot, stål, 1940-/50-tal
Current bid650 SEK
Est800 SEK
GOLVUR, England, 1700-/1800-tal
Current bid300 SEK
Est2,000 SEK
FICKUR, SPINDELUR SAMT STOPPUR, 1800-/1900-tal
Current bid200 SEK
Est500 SEK
CERTINA, damarmbandsur, guld på stål, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
VÄGGPENDYL, jugend, 1900-talets början
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
FICKUR, sk mormorsur, silver, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
Current bid2,000 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
Current bid3,200 SEK
Est5,000 - 6,000 SEK
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, stål, quartz
Current bid3,000 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
LONGINES, armbandsur, 18k guld, Flagship automatic, tot vikt ca 40 g
Current bid8,400 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
Current bid5,000 SEK
Est3,000 SEK
CARTIER, damarmbandsur, förgyllt silver, Tank, Must de Cartier
Current bid4,000 SEK
Est5,000 - 6,000 SEK
Current bid1,700 SEK
Est3,000 SEK
TAG HEUER, armbandsur, "Skipper", chronograph, automatisk, 2024
Current bid15,000 SEK
Est45,000 - 50,000 SEK
DAMARMBANDSUR, 18k vitguld, Tissot, tot vikt ca 26,9 g
Current bid12,500 SEK
Est12,000 - 14,000 SEK
Current bid10,500 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
BREITLING, armbandsur, herr, chronomat, automatisk, stål, 1990-/2000-tal
Current bid15,000 SEK
Est20,000 - 25,000 SEK
RESEUR, mässing, Estyma, 1900-talets andra hälft
Current bid200 SEK
Est800 SEK
DAMARMBANDSUR, 14/18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 13,4 g
Current bid3,600 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
FICKUR, dam, Waltham, 14k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 39,3 g
Current bid2,400 SEK
Est6,000 SEK
CERTINA, damarmbandsur, stål, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, stål, 1900-talets mitt
Current bid1,600 SEK
Est1,500 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, stål, "Cosmic", 1900-talets andra hälft
Current bid3,000 SEK
Est2,500 SEK
CERTINA, damarmbandsur, Bristol 228, guld på stål, 1900-talets andra hälft
Current bid200 SEK
Est600 SEK
LONGINES, fickur, silver, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
LONGINES, damarmbandsur, manuell, 1940-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
FICKUR, silver, Omega, tidigt 1900-tal
Current bid550 SEK
Est600 SEK
Starting bid200 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
DAMARMBANDSUR, silver och vitmetall, art déco, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
ARMBANDSUR, Certina, Blue Ribbon, automatisk, guld på stål, 1960-tal
Current bid200 SEK
Est1,200 SEK
HERRARMBANDSUR, stål, Certina, manuell, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
FICKUR, silver, dam, 1800-tal, samt 2 klockkedjor gulmetall
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
VÄGGUR, valnöt, pendelur, tidigt 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
BORDSUR, ek, sparur, Aktiebolaget sparuret, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est400 SEK
DAMARMBANDSUR, Certina, 18k guld, 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 24 g
Current bid9,800 SEK
Est12,000 SEK