38352 MILAN VOBRUBA, svit med 4 färglitografier, signerade och numrerade

38352a_8dcb850e6bf83eb_med.jpeg
  • 38352a_8dcb850e6bf83eb_sm.jpeg
  • 38352b_8dcb850e7399ccd_sm.jpeg
  • 38352c_8dcb850e7a37d3e_sm.jpeg
  • 38352d_8dcb850e8340e00_sm.jpeg
  • 38352e_8dcb850e8abd9ba_sm.jpeg
  • 38352f_8dcb850e921d81b_sm.jpeg
  • 38352g_8dcb850e9ae1a92_sm.jpeg

Kompositioner, daterade 76, numrerade bla 100/300, bladstorlek ca 62 x 44 cm

  • Condition:Ej examinerade ur ram

Estimate1,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)700 SEK
*Droit de Suite applies