Starts: 17 Nov 2023 13:30Ends from: 29 Nov 2023 18:00
Selected items / 29 nov 2023
- MiscellaneousClear filters
PIEDESTALER, 3 st, travertin, 1900-/2000-tal
Final bid3,800 SEK
Est3,000 SEK
PIEDESTAL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Final bid1,900 SEK
Est2,000 SEK
BESTICKUPPSÄTTNING, 86 del, silver, "Lillemor", T H Mathissen, Norge, 1900-tal, tot vikt inkl knivar ca 2 605 g
Final bid7,600 SEK
Est9,000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, no 21, 1900-tal
Final bid4,600 SEK
Est5,000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Torshammar, 1900-tal
Final bid3,000 SEK
Est4,000 SEK
BESTICKUPPSÄTTNING, 48 del, silver, modell "Olga", tot vikt ca 2 539 g
Final bid6,400 SEK
Est8,000 SEK