Starts: 10 Nov 2023 13:27Ends from: 26 Nov 2023 18:00
Smycken & Klockor / 27 nov 2023
- WatchesClear filters
FICKUR, 14k guld, savonett, tot vikt ca 75 g
Final bid5,200 SEK
Est5,000 SEK
ARMBANDSUR, Gant, stål, dam 2000,-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
CERTINA, armbandsur, 1950-/60-tal
Final bid800 SEK
Est1,500 SEK
ARMBANDSUR, Nilax, stål, 1900-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est500 SEK
OMEGA, damarmbandsur, 18k guld, tot vikt ca 32 g
Final bid11,500 SEK
Est10,000 SEK
ARMBANDSUR, Certina DS, 1900-talets andra hälft
Final bid900 SEK
Est1,200 SEK
DAMARMBANDSUR, 18k guld, Zentima, tot vikt ca 15,7 g
Final bid4,800 SEK
Est6,000 SEK
ARMBANDSUR, Tevo, 1900-talets mitt
Final bid200 SEK
Est500 SEK
TISSOT, damarmbandsur, 18k guld, 1990-tal, total vikt ca 30 g
Final bid10,500 SEK
Est8,500 SEK
ARMBANDSUR, Certina automatic, Blue ribbon, rostfritt stål
Final bid600 SEK
Est800 SEK
ARMBANDSUR, Certina, DS Podium, 1900-/2000-tal
Final bid700 SEK
Est600 SEK
TISSOT, armbandsur, 18k guld, 1900-talets andra hälft
Final bid3,400 SEK
Est2,000 SEK
OMEGA, armbandsur, 14k guld, vikt ca 35 g
Final bid5,000 SEK
Est3,000 SEK
ARMBANDSUR, Seiko, Sportmatic, 1900-talets andra hälft
Final bid550 SEK
Est1,000 SEK
FICKUR, 14k guld, tot vikt ca 94 g
Final bid6,600 SEK
Est5,000 SEK