Starts: 29 Sep 2023 16:00Ends from: 12 Oct 2023 17:00
Del av Norrköpingshem / 12 okt 2023
- FurnitureClear filters
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal
Final bid1,900 SEK
Est1,500 SEK
MATSALSBORD, 1900-talets andra hälft
Final bid550 SEK
Est800 SEK
Final bid1,600 SEK
Est2,000 SEK
STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-/1900-tal
Final bid350 SEK
Est500 SEK
PELARBORD, 2 st, 1900-telaets andra hälft
Final bid100 SEK
Est300 SEK