Starts: 3 Jun 2022 15:30Ends from: 12 Jun 2022 16:00

Juniauktion

Juniauktion
GOLVSPEGEL MED TRYMÅ, 1800-talets andra hälft, bronserad
Final bid3,200 SEK
Est5,000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, bronserad
Final bid200 SEK
Est300 SEK
SPEGEL, Gemla, 1900 talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est300 SEK
SPEGEL, "Pond Mirror", Ferm Living, Danmark, 2000-tal
Final bid2,000 SEK
Est1,200 SEK
Final bid250 SEK
Est300 SEK
Final bid200 SEK
Est300 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-tal
SPEGEL, rokokostil, 1900-tal
Final bid350 SEK
Est800 SEK
SPEGEL SAMT SPEGELLAMPETTER, 1 par, Swedish Grace, Svenskt tenn, sannolikt 1930-tal
Final bid450 SEK
Est600 SEK
SPEGELLAMPETT, omkring år 1900, bronserad, fasettslipat glas
Final bid200 SEK
Est600 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets slut, bronserad
Final bid400 SEK
Est800 SEK
SPEGEL, 1900-/2000-tal, bronserad
Final bid200 SEK
Est500 SEK
GOLVSPEGEL, Karl Johan, 1800-tal
Final bid250 SEK
Est1,500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, förgylld och bronserad
Final bid200 SEK
Est400 SEK
SPEGEL, 1940-tal, inköpt på Chamberts Möbelfabrik
Final bid950 SEK
Est400 SEK
SPEGEL, ek, Fröseke, 1900-talets mitt
Final bid300 SEK
Est800 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, förgylld och bronserad
Final bid200 SEK
Est400 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Final bid800 SEK
Est600 SEK
SPEGEL SAMT LAMPETTER, tenn, 1930-tal
Final bid250 SEK
Est500 SEK
SPEGELLAMPETT, sengustaviansk, 1800-tal
Final bid1,800 SEK
Est2,000 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, nyrokoko, 1800-/1900-tal
Final bid2,200 SEK
Est2,000 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft
Final bid200 SEK
Est400 SEK