ARVID KNÖPPEL, skulptur, gips, tjur, signerad
Final bid750 SEK
Est1,000 SEK
ANNA-MAIJA KANGASNIEMI, 2 st, skulpturer, bla signerad och daterad 1997
Final bid200 SEK
Est300 SEK
BENGT EDENFALK, 2 delar, glas, 1900-tal
Final bid250 SEK
Est300 SEK
EJE ÖBERG, emalj på plåt, signerad och daterad 1969
Final bid900 SEK
Est1,200 SEK
THURE THÖRN, skulptur, patinerad gips, signerad och daterad Thörn -40
Final bid250 SEK
Est800 SEK