Final bid5,000 SEK
Est2,000 SEK
Final bid850 SEK
Est1,200 SEK
IGGE KARLSSON, färglitografi, signerad, numrerad och daterad
Final bid250 SEK
Est300 SEK
EJE ÖBERG, emalj på plåt, signerad och daterad 1969
Final bid900 SEK
Est1,200 SEK
KAREL APPEL, färglitografi, signerad och numrerad 62/90
Final bid1,500 SEK
Est2,000 SEK
MAX BILDE, olja på duk, signerad, daterad à tergo -63
Final bid750 SEK
Est1,000 SEK
ALBERT SJÖSTRÖM, oljemålning, signerad och daterad 1942
Final bid250 SEK
Est800 SEK
Final bid250 SEK
Est800 SEK
ALFRED HEDLUND, olja på duk, signerad och daterad 1927
Final bid450 SEK
Est800 SEK
ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad
Final bid550 SEK
Est400 SEK
Final bid250 SEK
Est400 SEK
FOTOGRAFIER, 1 par, 1900-/2000-tal
Final bid200 SEK
Est500 SEK
Final bid200 SEK
Est400 SEK
OLLE LARSSON, olja på duk, signerad
Final bid400 SEK
Est800 SEK
ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad och daterad 1920
Final bid400 SEK
Est400 SEK
SVEN LIDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 238/280
Final bid700 SEK
Est600 SEK
LARS NORRMAN, färglitografi
Final bid200 SEK
Est800 SEK
ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad och daterad 1921
Final bid800 SEK
Est400 SEK
Final bid850 SEK
Est600 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Jon
Final bid850 SEK
Est400 SEK
Final bid400 SEK
Est300 SEK
Final bid300 SEK
Est1,200 SEK
ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad och daterad 1918
Final bid1,600 SEK
Est800 SEK
GUSTAF ADOLF FAHLE, olja på duk, signerad och daterad 1965, oljemålning
Final bid350 SEK
Est400 SEK
ERNST LINDGREN, olja på pannå, signerad och daterad -43
Final bid450 SEK
Est800 SEK
EINAR JOLIN, färglitografi, signerad och numrerad 25/360
Final bid200 SEK
Est1,500 SEK
TOM KRESTESEN, olja på duk, signerad och daterad 60
Final bid600 SEK
Est400 SEK