Starts: 29 Apr 2022 17:00Ends from: 8 May 2022 16:00
Aprilauktion
Stor helgvisning lör-sön 7-8 maj kl 11-15
Onlineauktionen avslutas sön-ons 8-11 maj
- SculptureClear filters
THOMAS HELLSTRÖM, väggrelief, Nittsjö, 1900-talets andra hälft
Final bid250 SEK
Est300 SEK
SKULPTUR, brons, sannolikt 1900-talets första hälft
Final bid600 SEK
Est400 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stengods, enligt uppgift Ulf Ekberg
Final bid450 SEK
Est500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, skulptur, brons, sannolikt 1900-tal
Final bid250 SEK
Est200 SEK
SKULPTUR, marmor, 1900-/2000-tal
Final bid1,000 SEK
Est2,500 SEK
Final bid600 SEK
Est500 SEK
SVEN OLSSON, 2 st, skulpturer, trä, signerade
Final bid200 SEK
Est1,200 SEK
ERIK HÖGLUND, skulptur, glas och smide
Final bid700 SEK
Est1,500 SEK
SVEN OLSSON, skulptur, trä, signerad
Final bid250 SEK
Est1,200 SEK