Starts: 18 Nov 2022 14:15Ends from: 4 Dec 2022 18:00
Jubileumsauktion
- WatchesClear filters
DAMARMBANDSUR, 18k guld, Tissot Saphir, 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 12,5 gram
Final bid3,200 SEK
Est4,000 SEK
FICKUR, 14k guld, tot vikt ca 78 g
Final bid3,600 SEK
Est4,000 SEK
ARMBANDSUR, 18k guld, Omega, tot vikt ca 28 g
Final bid4,000 SEK
Est4,000 SEK
STATIONSUR, FW Tornberg, sannolikt tidigt 1900-tal
Final bid5,200 SEK
Est6,000 SEK
BORDSPENDYL, senempire, 1800-talets mitt
Final bid1,800 SEK
Est2,500 SEK
BORDSPENDYL, förgylld brons, 1800-talets andra hälft
Final bid1,400 SEK
Est2,000 SEK