EN
ARMBAND, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter och opal, tot vikt ca 6 g
Current bid3,200 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
COLLIER, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter och opal, tot vikt ca 9,7 g
Current bid5,000 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
LONGINES, damarmbandsur, 18k guld, 2010-tal
Current bid3,400 SEK
Est4,000 SEK
ARMBAND, 18k guld, Norrtulls guld, Norrköping, 2000-tal, vikt ca 53,1 g
Current bid30,000 SEK
Est28,000 - 32,000 SEK
RING, 18k guld, Ateljé 15, Norrköping, vikt ca 15,2 g
Current bid8,400 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
LONGINES, armbandsur, 18k guld, Flagship automatic, tot vikt ca 40 g
Current bid8,400 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
ARMBAND, 18k guld, Italien, vikt ca 30,4 g
Current bid17,500 SEK
Est14,000 - 16,000 SEK
ARMBAND, 14-23k guld, tot vikt ca 51,5 g
Current bid27,000 SEK
Est28,000 - 30,000 SEK
GULDMYNT, minst 21,6k guld, Christian IX, Danmark 1873, vikt ca 9 g
Current bid6,000 SEK
Est6,000 SEK
ARMBAND, 18k guld och vitguld, Ateljé 15, Norrköping 2019, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 38,5 g
Current bid18,000 SEK
Est18,000 - 20,000 SEK
ARMBAND, 18k guld, fantasilänk, vikt ca 6,1 g
Current bid3,600 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
ENSTENSRING, 18k vitguld, briljantslipad diamant ca 1.65 ct, kvalitet ca G-H/Si2, svenska stämplar 1988
Current bid30,000 SEK
Est60,000 - 80,000 SEK
CHOPARD, damarmbandsur, 18k guld, 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 32 g
Current bid5,000 SEK
Est3,000 SEK
ARMBAND, 18k vitguld med 5 briljantslipade diamanter, tot vikt ca 18 g
Current bid8,800 SEK
Est9,000 - 11,000 SEK
COLLIER, 18k vitguld med 7 briljantslipade diamanter, tot vikt ca 39 g
Current bid21,000 SEK
Est20,000 - 25,000 SEK
DAMARMBANDSUR, platina, med diamanter, Movado, 1930-tal, total vikt ca 15 g
Current bid1,700 SEK
Est3,000 SEK
HÄNGE, 18k vitguld, briljantslipad diamant ca 0.60 ct, kvalitet ca J/VS
Current bid3,200 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK
COLLIER, 18k guld och silver, med rosenslipade diamanter, Bernhard Hertz, Stockholm 1900-talets första hälft
Current bid1,300 SEK
Est3,000 SEK
ENSTENSRING, 18k vitguld, briljantslipad diamant ca 0.76 ct, Örns Juvelateljé, Göteborg 1981, tot vikt ca 3,6 g
Current bid6,800 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK
ENSTENSRING, 14k vitguld, med briljantslipad diamant ca 0,25 ct , tot vikt ca 3 g
Current bid1,600 SEK
Est3,000 SEK
RING, 14k guld, med akvamarin, 1900-tal
Current bid2,800 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
RING, 18k vitguld, med briljantslipad diamant och mindre åttkantslipade diamanter, tot vikt ca 3,6 g
Current bid2,200 SEK
Est3,000 SEK
RING, 18k vitguld, med åttkantslipade diamanter och akvamarin ca 14 ct, tot vikt ca 7 g
Current bid2,800 SEK
Est4,000 - 6,000 SEK
COLLIER OCH 1 PAR ÖRHÄNGEN, 18k guld, med 5 gammalslipade diamanter, svenska stämplar ANNA 1988, tot vikt ca 32,6 g
Current bid16,500 SEK
Est18,000 - 20,000 SEK
BJÖRN WECKSTRÖM, ring, 18k guld, med briljantslipad diamant ca 0.03 ct, Lapponia, FInland 1991, tot vikt ca 3,4 g
Current bid1,900 SEK
Est2,000 - 3,000 SEK
PETER DE WIT, ring, 18k vitguld, med diamanter och svart onyx, Linköping 2009, tot vikt ca 18,7 g
Current bid6,800 SEK
Est7,000 - 9,000 SEK
PETER DE WIT, ring, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter tot 0.29 ct, Linköping 2013, tot vikt ca 6,6 g
Current bid6,200 SEK
Est5,000 - 6,000 SEK
PETER DE WIT, ring, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter tot 1.25 ct, Linköping 2003, tot vikt ca 30 g
Current bid16,500 SEK
Est14,000 - 16,000 SEK
SANDSTRÖM & DE WIT, armring, 18k guld och vitguld, Linköping 1994, vikt ca 26 g
Current bid14,500 SEK
Est13,000 - 15,000 SEK
RING, 18k vitguld, med 9 briljantslipade diamanter, svenska stämplar 1965, tot vikt ca 8 g
Current bid4,400 SEK
Est5,000 - 7,000 SEK
DAMARMBANDSUR, 18k vitguld, Tissot, tot vikt ca 26,9 g
Current bid12,500 SEK
Est12,000 - 14,000 SEK
DAMARMBANDSUR, 18k vitguld med gammalslipade diamanter, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 32 g
Current bid10,500 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
BROSCH, guld, med olikslipade diamanter, 1900-talets första hälft
Current bid4,200 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
Opening hours
Monday 12.30 - 17.00 CET
Tuesday 12.30 - 17.00 CET
Wednesday 12.30 - 18.00 CET
Thursday 12.30 - 17.00 CET
Friday 11.00 - 15.00 CET
Last saturday every month 11.00 - 14.00 CET
Day before holiday closing 15.00 CET
CLOSED 27th - 30th december
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.