Starts: 8 Nov 2024 15:20Ends from: 24 Nov 2024 18:00
Höstens utvalda
- Vintage & FashionClear filters
HERMÈS, scarf, siden, "Poste et Cavalerie", design Joachim Metz
Current bid1,800 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, stål, quartz
Current bid3,200 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Le Temps des Marionettes", design Annie Faivre, 1996
Current bid1,400 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Armets en Panache", design Annie Faivre, 1995
Current bid2,000 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
Current bid1,200 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
Current bid1,100 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
CHOPARD, damarmbandsur, 18k guld, 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 32 g
Current bid5,000 SEK
Est3,000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Feux d'Artifice", design Michel Duchene, 1987
Current bid1,600 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
CARTIER, damarmbandsur, förgyllt silver, Tank, Must de Cartier
Current bid4,000 SEK
Est5,000 - 6,000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Les Robes", design Philippe Ledoux år 1968
Current bid2,200 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
RING, 18k vitguld, med åttkantslipade diamanter och akvamarin ca 14 ct, tot vikt ca 7 g
Current bid2,800 SEK
Est4,000 - 6,000 SEK
HERMÈS, scarf, siden,"Chasse en Inde", design Michel Duchene år 1986
Current bid1,500 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Passementerie", design Francoise Heron år 1960
Current bid2,400 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
DAMARMBANDSUR, 18k vitguld med gammalslipade diamanter, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 32 g
Current bid10,500 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
BROSCH, guld, med olikslipade diamanter, 1900-talets första hälft
Current bid4,200 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Springs", design Philippe Ledoux år 1974
Current bid1,500 SEK
Est2,500 - 3,000 SEK
BREITLING, armbandsur, herr, chronomat, automatisk, stål, 1990-/2000-tal
Current bid15,000 SEK
Est20,000 - 25,000 SEK