Starts: 24 Apr 2024 14:25Ends from: 12 May 2024 17:00
Vårens utvalda
- MiscellaneousClear filters
VÄGGSKÅP, allmoge, Härjedalen, 1800-talets andra hälft
Final bid9,400 SEK
Est4,000 SEK
VÄGGLYKTOR, 1 par, järn och glas, 1900-talets första hälft
Final bid2,000 SEK
Est3,000 SEK
LOUIS VUITTON, kalenderomslag
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok och etui, 1900-tal
Final bid750 SEK
Est1,000 SEK
LOUIS VUITTON, handväska
Final bid2,800 SEK
Est4,000 SEK
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50", Frankrike 1990
Final bid5,000 SEK
Est5,000 SEK
LOUIS VUITTON, "Monte Carlo Jewelry Bag", smyckesskrin
Final bid4,200 SEK
Est3,000 SEK
LOUIS VUITTON, glasögonfodral, sannolikt 2000-tal
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok, sannolikt 2000-tal
Final bid1,000 SEK
Est1,500 SEK
Final bid3,200 SEK
Est4,000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, skålfat, porslin, "Flora Danica", 1900-tal, II sortering
Final bid2,800 SEK
Est3,000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, no 21, 1900-tal
Final bid3,800 SEK
Est5,000 SEK
SMYCKESKRIN, trä, 1800-talets andra hälft
Final bid5,200 SEK
Est3,000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Tage Göthlin, Tesi, 1962
Final bid1,500 SEK
Est1,500 SEK
OLLE ALBERIUS, vas, Orrefors, signerad Ariel nr 118-E7
Final bid2,600 SEK
Est3,000 SEK
LOUIS VUITTON, kabinväska, Pegase, 2000-tal
Final bid6,000 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK