Starts: 24 Apr 2024 14:25Ends from: 12 May 2024 17:00
Vårens utvalda
- WatchesClear filters
OMEGA, De Ville, damarmbandsur, 18k guld, total vikt ca 28 g
Final bid12,000 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK
BREITLING, armbandsur, stål, kronograf, 1900-talets mitt
Final bid8,200 SEK
Est7,000 - 9,000 SEK
ARMBANDSUR, 18k guld, Epoch, Stockholm, tot vikt ca 27,5 g
Final bid11,500 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
ZENITH, smyckesur, 18k vitguld, Zenith, 1900-talets mitt, tot vikt ca 40 g
Final bid18,500 SEK
Est14,000 - 16,000 SEK
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, quartz, stål, mid-size
Final bid14,000 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK
ARMBANDSUR, stål, IWC, International Watch Co, Schaffhausen, de Luxe, automatiskt urverk, sannolikt 1950-/60-tal
Final bid6,000 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
ARMBANDSUR, stål, Omega Genéve, automatiskt urverk, 1900-talets andra hälft
Final bid3,600 SEK
Est4,000 SEK