- TrädgårdRensa filter
FRÉDÉRIC SOFIA, 4 st barstolar, metall, Fermob, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
STOL, "Bonaldo", Don Dolli & Pocci, Italien, 20000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
VINDFLÖJEL, smide, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 del, Grythyttan, "R-11 samt R-14", 1960-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering3 000 SEK
FONTÄN, gjutjärn, 1900- talets början
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, teak, Jutlandia, 2000-tal
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 500 SEK
EVA SCHILDT, trädgårdssoffa, "Gardener´s sofa", för Design House
Aktuellt bud850 SEK
Värdering2 000 SEK
FOLKE BENSOW, "Sneckan", trädgårdsbänk, Byarums Bruk, samtida
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 - 5 000 SEK
STOLAR, 4 st, metall, "Rendez-Vous", Fermob, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
MÅRTEN CYRÉN, ljuskrona, aluminium, "Volt", Byarums Bruk, 1900-talets slut
Aktuellt bud300 SEK
Värdering2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, metall, "Romane", Fermob
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 SEK