Kortast tid kvar
- GuldRensa filter
WIWEN NILSSON, ring, 18k guld, med bergkristaller, 1941, tot vikt ca 5,2 g
Aktuellt bud8 400 SEK
Värdering6 000 SEK
COLLIER, 18k guld, med turkoser, Iran 1970-tal, tot vikt ca 50 g
Aktuellt bud10 500 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med turkoser, Iran 1970-tal, tot vikt ca 5,3 g
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
HELALLIANSRING, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 2.10 ct
Aktuellt bud13 000 SEK
Värdering15 000 - 18 000 SEK
CARMOSÉRING, 18k guld, med safir och briljantslipade diamanter, tot vikt ca 4,6 g
Aktuellt bud4 200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
CERTINA, armbandsur, 18k guld, 1980-tal, tot vikt ca 24 g
Aktuellt bud4 600 SEK
Värdering4 000 SEK
HÄNGE MED KEDJA, 18k guld, med diamanter och rubiner, tot vikt ca 11,9 g
Aktuellt bud4 800 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
RING, 18k guld, med odlade pärlor, tot vikt ca 14,5 g
Aktuellt bud5 200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
COLLIER, 18k guld, med safirer och briljantslipade diamanter, tot vikt ca 7,5 g
Aktuellt bud4 200 SEK
Värdering5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18k guld, Constellation, "Pie-pan", automatiskt urverk, tot vikt ca 64 g
Aktuellt bud27 000 SEK
Värdering35 000 - 40 000 SEK
BVLGARI, collier, 18k guld, briljantslipade diamanter, vikt ca 82 g
Aktuellt bud42 000 SEK
Värdering35 000 - 40 000 SEK
COLLIER OCH ARMBAND, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 0.76 ct, tot vikt ca 57 g
Aktuellt bud28 000 SEK
Värdering25 000 - 30 000 SEK
RING, 18k vitguld, med safir och diamanter, tot vikt ca 9,5 g
Aktuellt bud4 200 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
OMEGA, De Ville, damarmbandsur, 18k guld, total vikt ca 28 g
Aktuellt bud11 500 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
ARMBAND, platina, art déco, 1900-talets första hälft, med diamanter ca 7.50 ct, tot vikt ca 28 g
Aktuellt bud34 000 SEK
Värdering40 000 - 50 000 SEK
RING, 14k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 1.00 ct, sannolikt 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 5 g
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering5 000 SEK
ARMBANDSUR, 18k guld, Epoch, Stockholm, tot vikt ca 27,5 g
Aktuellt bud10 500 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
ARMRING, 14k guld, med diamanter och smaragder, tot vikt ca 16 g
Aktuellt bud5 800 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
COLLIER, minst 21,6k guld, vikt ca 33,5 g
Aktuellt bud19 500 SEK
Värdering18 000 - 20 000 SEK
CARMOSÉRING, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter och tanzanit, otydliga stämplar Stockholm 1972, tot vikt ca 5 g
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
COLLIER, 18k guld, Italien, med briljantslipade diamanter och smaragd, tot vikt ca 13,5 g
Aktuellt bud6 600 SEK
Värdering7 000 - 9 000 SEK
COLLIER, 18k guld och vitguld, vikt ca 37 g
Aktuellt bud18 000 SEK
Värdering16 000 - 20 000 SEK
COLLIER, 18k guld, svenska stämplar år 2000, vikt ca 38 g
Aktuellt bud18 500 SEK
Värdering16 000 - 20 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar NSE år 2000, vikt ca 16,5 g
Aktuellt bud8 000 SEK
Värdering7 000 - 9 000 SEK
ZENITH, smyckesur, 18k vitguld, Zenith, 1900-talets mitt, tot vikt ca 40 g
Aktuellt bud18 000 SEK
Värdering14 000 - 16 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, med turkoser, Iran 1970-tal, tot vikt ca 24 g
Aktuellt bud7 000 SEK
Värdering5 000 SEK
BROSCH, 18k guld, med turkos, Iran 1970-tal, tot vikt ca 5,5 g
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 SEK
RING, 18k guld, med turkos, Iran 1970-tal, tot vikt ca 3,6 g
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld och vitguld, med diamanter och fluorit, tot vikt ca 2,3 g
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
HÄNGE, 18k vitguld, med briljant- och navettslipade diamanter
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 SEK
ARMRING, 18k guld, SB sannolikt Linköping 1880, med orientpärlor, tot vikt ca 28 g
Aktuellt bud13 500 SEK
Värdering15 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med skurna snäckskalskaméer, tot vikt ca 2,2 g
Aktuellt bud500 SEK
Värdering700 SEK
CARMOSÉRING, silver, med blå och vita stenar, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
ARMBANDSUR, 14k guld, dam, tot vikt ca 17,5 g
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering3 000 SEK
BROSCH, 14k guld, med mikromosaik, sannolikt Italien, tot vikt ca 2,4 g
Aktuellt bud600 SEK
Värdering800 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med odlade pärlor och diamanter, tot vikt ca 2,8 g
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
ARMBAND, 18k guld, ERG Stockholm 1965, vikt ca 26,5 g
Aktuellt bud12 000 SEK
Värdering15 000 SEK
FICKUR, 14k guld, tot vikt ca 86 g
Aktuellt bud6 000 SEK
Värdering4 000 SEK
HÄNGE, 18k guld, med 14 diamanter, tot vikt ca 1,3 g
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 000 SEK
COCKTAILRING, 18k guld, med fasettslipad syntetisk safir, vikt ca 6 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
ARMRING, 18k guld, vikt ca 7,9 g
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering4 500 SEK
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 13,8 g
Aktuellt bud6 400 SEK
Värdering8 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, med odlade pärlor och vita stenar, tot vikt ca 6 g
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering3 500 SEK
Öppettider
Måndag 12.30 - 17.00
Tisdag 12.30 - 17.00
Onsdag 12.30 - 18.00
Torsdag 12.30 - 17.00
Fredag 11.00 - 15.00
Sista lördagen i månaden 11.00 - 14.00
Dag före röd dag stänger vi kl 15.00
Ändrade öppettider: 6-7/6 STÄNGT
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.