1
1d 0h
ORIENTMATTA, ca 195 x 245 cm
ORIENTMATTA, ca 195 x 245 cm
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 0h
RYAMATTA, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
3d 23h
ORIENTMATTA, Bakhtiari, semiantik, ca 140 x 209 cm
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
3d 23h
ORIENTMATTA, Bakhtiari Khersak, sannolikt 1930-/40-tal, ca 135 x 187 cm
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
4d 1h
INGEGERD SILOW, matta, röllakan, "Siljan", sannolikt 1950-/60-tal, ca 170 x 230 cm
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 23h
INGEGERD SILOW, matta, röllakan, monogramsignerad IS, ca 225 x 170 cm
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering3 000 SEK
5d 0h
ORIENTMATTA, old, ca 175 x 117 cm
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 000 SEK
5d 0h
ORIENTMATTA, Bakhtiari, sannolikt 1930-tal, ca 205 x 305 cm
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
6d 0h
MATTA, Friolento, Line Design, 170 x 240 cm
Aktuellt bud250 SEK
Värdering4 000 SEK
7d 1h
BIDJAR, orientmatta, sannolikt tidigt 1900-tal, ca 140 x 247 cm
Startbud200 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
8d 0h
ORIENTMATTA, BakhtiarI, ca 285 x 188 cm
Aktuellt bud250 SEK
Värdering4 000 SEK
9d 0h
INGEGERD SILOW, väggbonad, "Liljekonvalj", röllakan, Axeco, signerad IS
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK