- KonstRensa filter
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926
Aktuellt bud34 000 SEK
Värdering40 000 - 50 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad och daterad-35
Aktuellt bud5 200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), etsning, signerad och daterad
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud62 000 SEK
Värdering60 000 - 80 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad
Aktuellt bud30 000 SEK
Värdering30 000 - 35 000 SEK
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
PONTUS CARLE (född 1955), färglitografi, signerad och numrerad 3/50
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
HARRY CARLSSON (1913-1992), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK