1
17h 47 m
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926
Aktuellt bud34 000 SEK
Värdering40 000 - 50 000 SEK
18h 15 m
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad och daterad-35
Aktuellt bud5 200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
1d 17h
ANDERS ZORN (1860-1920), etsning, signerad och daterad
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
1d 17h
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
1d 17h
OSCAR LYCKE (1877-1927), olja på duk, signerad
Aktuellt bud900 SEK
Värdering4 000 SEK
1d 18h
Aktuellt bud62 000 SEK
Värdering60 000 - 80 000 SEK
1d 18h
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad
Aktuellt bud30 000 SEK
Värdering30 000 - 35 000 SEK
3d 17h
ANDERS HELLSTEN (1916-1990), olja på duk, signerad och daterad -56_34124a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
3d 17h
GUNNAR LINDBERG (1915-1997), olja på pannå, signerad och daterad -55_34173a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 17h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad_34165a_lg.jpeg
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 17h
BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, Kosta Boda Atelier, signerad och numrerad _34076a_lg.jpeg
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 200 SEK
4d 17h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad_34177a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 18h
MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad_34185a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
5d 17h
BROR EDVIN "GORTHE" PERSSON (1884-1953), olja på duk, signerad_34487a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 17h
LENNART ROSENSOHN, (1918-1994), färglitografi, signerad och daterad 1974_34313a_8dc70ce66c2aac6_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
5d 17h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, Kina, 1900-tal_34315a_8dc70e780f51637_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
5d 17h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad JC Lind, 1900-talets första hälft_34477a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 17h
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad_33978a_8dc6b71cefa01df_lg.jpeg
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 17h
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad_34235a_lg.jpeg
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 17h
PONTUS CARLE (född 1955), färglitografi, signerad och numrerad 3/50_34105a_8dc6dc31e15579f_lg.jpeg
PONTUS CARLE (född 1955), färglitografi, signerad och numrerad 3/50
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 18h
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad _34128a_lg.jpeg
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 18h
YNGVE SVEDLUND (1925-2017), färglitografi, signerad och daterad -83_34498a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 17h
PONTUS CARLE (född 1955), färglitografi, signerad och numrerad 2/25_34106a_8dc6dc30ca0a40e_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 17h
HARRY CARLSSON (1913-1992), blandteknik, signerad_34416a_lg.jpeg
HARRY CARLSSON (1913-1992), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK