31575 IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal
20 sidor, nr 1 - 20 samt 1 onumrerad, ca 16 x 11,5 cm, bl a med nr 23. Cassius Clay, med rött originalomslag
- Konditionsrapport:Gott skick, möjligen smärre åldersrelaterat ytslitage
Värdering | 25 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 125 SEK |
ÄNDRADE ÖPPETTIDER: 9-10/5 STÄNGT