29142 TÅGBANA, större modell, Märklin, 1900-talets andra hälft

29142a_8dc2237b3c3e7b4_med.jpeg
  • 29142a_8dc2237b3c3e7b4_sm.jpeg
  • 29142b_8dc2237b4922c36_sm.jpeg
  • 29142c_8dc2237b54612c4_sm.jpeg
  • 29142d_8dc2237b5eb2a93_sm.jpeg
  • 29142e_8dc2237b6868851_sm.jpeg
  • 29142f_8dc2237b7351d4b_sm.jpeg
  • 29142g_8dc2237b803342b_sm.jpeg
  • 29142h_8dc2237b8d5a9a8_sm.jpeg
  • 29142i_8dc2237b9a6f2e7_sm.jpeg
  • 29142j_8dc2237ba8b60aa_sm.jpeg
  • 29142k_8dc2237bbb8fec0_sm.jpeg
  • 29142l_8dc2237bc7f4f54_sm.jpeg
  • 29142m_8dc2237bd6023cc_sm.jpeg
  • 29142n_8dc2237be25b0d2_sm.jpeg
  • 29142o_8dc2237befbb9f1_sm.jpeg
  • 29142p_8dc2237bfbf1634_sm.jpeg
  • 29142q_8dc2237c09c468b_sm.jpeg
  • 29142r_8dc2237c169f4ab_sm.jpeg
  • 29142s_8dc2237c243816e_sm.jpeg
  • 29142t_8dc2237c2f282da_sm.jpeg

Större samling räls, hus och bilar, ca 200 x 427 cm

  • Denna visas och hämtas på extern adress strax utanför Norrköping efter tidbokning. Vi erbjuder ingen frakt, köparen ansvarar för nedmontering och avhämtning.
  • Konditionsrapport:Bruksslitage, ej genomgången, fungerar enligt uppgift men funktion garanteras ej

Värdering6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK