Börjar: 29 sep 2023 16:00Avslutas: 12 okt 2023 17:00
Del av Norrköpingshem / 12 okt 2023
- KonstRensa filter
CARL BRANDT (1871-1930), olja på duk, signerad och daterad 1915
Slutpris3 800 SEK
Värdering4 000 SEK
GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), olja på duk, signerad och daterad Yttre Kampö Harstena -65
Slutpris1 400 SEK
Värdering2 000 SEK
GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), olja på duk, signerad och daterad Måsskaren Harstena -68
Slutpris750 SEK
Värdering500 SEK
GUSTAF ADOLF FAHLE (1906–1989), olja på duk, signerad och daterad Skötbåtar i is Fyrudden -70
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK