MÅRTEN ANDERSSON, färglitografi, signerad och numrerad 92/385
Slutpris5 000 SEK
Värdering2 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN, 2 st, etsningar, signerade
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
PETER DAHL, färglitografi, signerad och daterad -80, numrerad 100/250
Slutpris850 SEK
Värdering1 200 SEK
KAREL APPEL, färglitografi, signerad och numrerad 62/90
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN, 2 st, färglitografier, signerade och numrerade
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
SVEN LIDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 238/280
Slutpris700 SEK
Värdering600 SEK
LARS NORRMAN, färglitografi
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, signerad J Dewasne, numrerad 132/175
Slutpris400 SEK
Värdering300 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering1 200 SEK
EINAR JOLIN, färglitografi, signerad och numrerad 25/360
Slutpris200 SEK
Värdering1 500 SEK