Börjar: 3 jun 2022 15:30Avslutas: 12 jun 2022 16:00

Juniauktion

Juniauktion
Slutpris5 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Slutpris850 SEK
Värdering1 200 SEK
Slutpris250 SEK
Värdering300 SEK
EJE ÖBERG, emalj på plåt, signerad och daterad 1969
Slutpris900 SEK
Värdering1 200 SEK
KAREL APPEL, färglitografi, signerad och numrerad 62/90
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
MAX BILDE, olja på duk, signerad, daterad à tergo -63
Slutpris750 SEK
Värdering1 000 SEK
ALBERT SJÖSTRÖM, oljemålning, signerad och daterad 1942
Slutpris250 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris250 SEK
Värdering800 SEK
ALFRED HEDLUND, olja på duk, signerad och daterad 1927
Slutpris450 SEK
Värdering800 SEK
ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad
Slutpris550 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris250 SEK
Värdering400 SEK
FOTOGRAFIER, 1 par, 1900-/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
OLLE LARSSON, olja på duk, signerad
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad och daterad 1920
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
SVEN LIDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 238/280
Slutpris700 SEK
Värdering600 SEK
LARS NORRMAN, färglitografi
LARS NORRMAN, färglitografi
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad och daterad 1921
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris850 SEK
Värdering600 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad Jon
Slutpris850 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering300 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering1 200 SEK
ALFRED HEDLUND, oljemålning, signerad och daterad 1918
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris350 SEK
Värdering400 SEK
ERNST LINDGREN, olja på pannå, signerad och daterad -43
Slutpris450 SEK
Värdering800 SEK
EINAR JOLIN, färglitografi, signerad och numrerad 25/360
Slutpris200 SEK
Värdering1 500 SEK
TOM KRESTESEN, olja på duk, signerad och daterad 60
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK