Börjar: 29 apr 2022 17:00Avslutas: 8 maj 2022 16:00
Aprilauktion
Stor helgvisning lör-sön 7-8 maj kl 11-15
Onlineauktionen avslutas sön-ons 8-11 maj
- Technica & NauticaRensa filter
FISKERULLE, President, "Big water", 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering600 SEK
BORDSTELEFON, svärtat trä
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
JORDGLOB, 1900-talets mitt, med belysning, mindre modell
Slutpris250 SEK
Värdering400 SEK
SIGNALLAMPA, "Aldis longrange signalling lamp Mk 10", England, 1900-talets mitt
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
KAMEROR, 3 st, Praktica, Agfa och Minolta
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
FÖRSTÄRKARE SAMT SKIVSPELARE, Harman Kardon "PM 645" samt Dual "1225"
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK