Börjar: 19 feb 2022 15:00Avslutas: 28 feb 2022 17:00
Februariauktion
Februariauktionen är avslutad
Se slutpriser i katalogen nedan
- Vintage & FashionRensa filter
SAMLING BIJOUTERIER, 1900-/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
RESVÄSKA, HATTASK OCH NECESSÄR, 1900-talets mitt
Slutpris250 SEK
Värdering400 SEK
PLOMMONSTOP OCH HÖG HATT, herr, 1800-/1900-tal
Slutpris250 SEK
Värdering400 SEK
HATTASK, tidigt 1900-tal, märkt Paris, med damhattar bla 1920-tal
Slutpris450 SEK
Värdering400 SEK
SAMLING VINTAGE, herrhandskar, vantar, mössor, 1900-tales första hälft
Slutpris650 SEK
Värdering500 SEK
MULBERRY, axelremsväska, trout bag, brunt skinn
Slutpris250 SEK
Värdering800 SEK
GUCCI, ballerinaskor, strlk 37 1/2
Slutpris250 SEK
Värdering800 SEK
MICHAEL KORS, solglasögon, "Jemma", bruna skalmar med gulmetall
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
TORY BURCH, damarmbandsur, quartz
Slutpris350 SEK
Värdering800 SEK
SKOR OCH STRUMPOR, 1800-talets första hälft, bla märkta M Brahe
Slutpris600 SEK
Värdering600 SEK
RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft
Slutpris550 SEK
Värdering400 SEK
SOPHIE BY SOPHIE, armband, "Childhood Bracelet"
Slutpris750 SEK
Värdering600 SEK
AUGUSTA LUNDIN, aftonklänning, omkring år 1900
Slutpris450 SEK
Värdering1 200 SEK