Börjar: 5 jan 2022 13:41Avslutas: 24 jan 2022 17:00
Januariauktion
Januariauktionen är avslutad
Se slutpriser i katalogen nedan
- AllmogeRensa filter
STOL, allmoge, 1700-/1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
VETTAR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålat trä
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 500 SEK
GOLVUR, allmoge, 1800-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering1 500 SEK
BESTICKLÅDA, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
ASK MED LOCK, 1700-/1800-tal, kalksten
Slutpris600 SEK
Värdering600 SEK
VÄGGSKÅP, allmoge, 1700-talets andra hälft
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
BÄNK, allmoge, 1800-/1900-tal
Slutpris450 SEK
Värdering600 SEK