7866 KAI KRISTIANSEN, hyllsystem, 1960-tal, FM, Danmark

7866a_8dac8ebb6d0fdb3_med.jpeg
  • 7866a_8dac8ebb6d0fdb3_sm.jpeg
  • 7866b_8dac8ebb6db5470_sm.jpeg
  • 7866c_8dac8ebb6ccf41e_sm.jpeg
  • 7866d_8dac8ebb6c83582_sm.jpeg
  • 7866e_8dac8ebb6c7a407_sm.jpeg

Fanerad med jakaranda, omfattande 5 sektioner med skjutbara dörrar (höjd 36, 85 x 32 cm) varav 2 med glasdörrar, 14 lösa hyllplan varav en tidningshylla, 5 konsoler av brunlackerad metall, etikettmärkt FM, konsolernas längd 200 cm. Citiesintyg medföljer.

Konditionsrapport - Mindre märken, ett skjutglas senare kompletterat

    Värdering8 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    Fraktavgift (från)1 500 SEK