Börjar: 1 nov 2024 14:15Avslutas: 10 nov 2024 18:00
Tema: Vintage & Fashion
- KlockorRensa filter
ARMBANDSUR, Longines, "La Grande Classique de Longines, stål, quartz
Slutpris1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
ARMBANDSUR, Certina, Blue Ribbon, automatisk, guld på stål, 1960-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 200 SEK
ARMBANDSUR, stål, Certina, herr, 1900-talets mitt
Slutpris600 SEK
Värdering700 SEK
ARMBANDSUR, herr, Blumus De Luxe, 1900-talets mitt, manuellt urverk
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
ARMBANDSUR, 2 st, herr, Alpina samt Patria, stål, 1900-talets mitt, manuella urverk
Slutpris550 SEK
Värdering500 SEK
COLLIER, stål, med damur Corocraft, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering300 SEK
SWATCH, damarmbandsur, stål, quartz
Slutpris100 SEK
Värdering300 SEK