Börjar: 8 nov 2024 15:20Avslutas: 24 nov 2024 18:00
Höstens utvalda
- Vintage & FashionRensa filter
HERMÈS, scarf, siden, "Poste et Cavalerie", design Joachim Metz
Aktuellt bud1 800 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, stål, quartz
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Le Temps des Marionettes", design Annie Faivre, 1996
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Armets en Panache", design Annie Faivre, 1995
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
CHOPARD, damarmbandsur, 18k guld, 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 32 g
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Feux d'Artifice", design Michel Duchene, 1987
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
CARTIER, damarmbandsur, förgyllt silver, Tank, Must de Cartier
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Les Robes", design Philippe Ledoux år 1968
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
RING, 18k vitguld, med åttkantslipade diamanter och akvamarin ca 14 ct, tot vikt ca 7 g
Aktuellt bud2 800 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden,"Chasse en Inde", design Michel Duchene år 1986
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Passementerie", design Francoise Heron år 1960
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
DAMARMBANDSUR, 18k vitguld med gammalslipade diamanter, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 32 g
Aktuellt bud10 500 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
BROSCH, guld, med olikslipade diamanter, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud4 200 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
HERMÈS, scarf, siden, "Springs", design Philippe Ledoux år 1974
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
BREITLING, armbandsur, herr, chronomat, automatisk, stål, 1990-/2000-tal
Aktuellt bud15 000 SEK
Värdering20 000 - 25 000 SEK