Börjar: 8 nov 2024 15:20Avslutas: 24 nov 2024 18:00

Höstens utvalda

Inkludera avslutade föremål
3d 1h
KARL AXEL PEHRSON (1921‑2005), akryl på duk, signerad
Aktuellt bud26 000 SEK
Värdering30 000 - 35 000 SEK
3d 1h
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering4 000 SEK
3d 1h
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
3d 2h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målning på siden, Kina, Qingdynastin, 1700-/1800-tal
Aktuellt bud7 200 SEK
Värdering10 000 - 15 000 SEK
3d 2h
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965), olja på pannå. signerad och daterad 53
Aktuellt bud13 000 SEK
Värdering20 000 - 25 000 SEK
3d 2h
HANNA PAULI (1864-1940), tillskriven, olja på pannå, osignerad
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering3 000 SEK
3d 3h
Aktuellt bud5 400 SEK
Värdering12 000 - 15 000 SEK
3d 3h
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), olja på pannå, signerad
Aktuellt bud950 SEK
Värdering3 000 SEK
3d 3h
UNO VALLMAN (1913-2004), olja på duk, signerad
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
4d 1h
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, sannolikt 1800-tal, osignerad
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering4 000 SEK
4d 1h
Aktuellt bud11 000 SEK
Värdering20 000 - 25 000 SEK
4d 1h
SIXTEN FAGER (1920-2010), olja på duk, signerad
Aktuellt bud600 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 2h
JENNY NYSTRÖM (1854-1946), olja på duk, signerad och daterad Klubben 1910
Aktuellt bud10 000 SEK
Värdering12 000 - 15 000 SEK
4d 2h
AUGUST JERNBERG (1826-1896), olja på duk, signerad
Aktuellt bud7 000 SEK
Värdering12 000 - 15 000 SEK
5d 1h
OLOF HERMELIN (1827-1913), olja på duk, signerad
Aktuellt bud2 800 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), olja på duk, monogramsignerad och daterad 80
Aktuellt bud15 500 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), akvarell, signerad och daterad 86
Aktuellt bud8 000 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), vykort med akvarell, signerat
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), akvarell, signerad och daterad 1987
Aktuellt bud15 000 SEK
Värdering15 000 - 18 000 SEK
5d 2h
Aktuellt bud2 800 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
5d 3h
OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering4 000 SEK
5d 3h
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
5d 3h
OKÄND KONSTNÄR, pastell på papper, uppfodrad på duk, troligen 1800-talets första hälft
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
5d 3h
ANDERS EKLUND (1737-1802), tillskriven, olja på duk, osignerad
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK