Börjar: 8 nov 2024 15:20Avslutas: 24 nov 2024 18:00

Höstens utvalda

Inkludera avslutade föremål
3d 1h
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
3d 1h
Aktuellt bud1 800 SEK
Värdering2 000 - 4 000 SEK
3d 2h
ANDERS ZORN (1860-1920), etsning, signerad och daterad 1907
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
3d 2h
Aktuellt bud900 SEK
Värdering3 000 SEK
3d 2h
Aktuellt bud9 000 SEK
Värdering20 000 - 25 000 SEK
3d 2h
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering3 000 SEK
3d 2h
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
4d 0h
Aktuellt bud550 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
4d 0h
FRANCOIS MORELLET (1926-2016), färgserigrafi, signerat och numrerat 71/350
Aktuellt bud250 SEK
Värdering2 000 - 3 000 SEK
4d 0h
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
4d 0h
Aktuellt bud10 000 SEK
Värdering14 000 - 16 000 SEK
4d 0h
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
4d 1h
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 3h
BRÖDERNA VON WRIGHT, 3 vol, "Svenska Fåglar", Stockholm 1927
Aktuellt bud400 SEK
Värdering3 000 SEK
5d 0h
Aktuellt bud650 SEK
Värdering2 000 SEK
5d 1h
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
5d 1h
MADELEINE PYK (född 1934), färglitografi, signerad och numrerad 53/250
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering4 000 SEK
5d 1h
ANDERS ZORN (1860‑1920), etsning, signerad Zorn i blyerts, i trycket daterad 1909
Aktuellt bud300 SEK
Värdering3 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), vykort med linoleumsnitt, 1992
Aktuellt bud700 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), vykort med akvarell, 1989
Aktuellt bud700 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), vykort med linoleumsnitt, otydlig poststämpel 1994
Aktuellt bud800 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), vykort med akvarell
Aktuellt bud800 SEK
Värdering4 000 - 6 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), träsnitt, signerad och daterad 77, numrerat 7/10
Aktuellt bud800 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
5d 2h
LARS LERIN (född 1954), vykort med träsnitt, 1980
Aktuellt bud900 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK
5d 3h
Aktuellt bud7 200 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
5d 3h
Aktuellt bud950 SEK
Värdering3 000 - 4 000 SEK