Börjar: 8 nov 2024 15:20Avslutas: 24 nov 2024 18:00

Höstens utvalda

Inkludera avslutade föremål
16h 31 m
Aktuellt bud2 600 SEK
Värdering4 000 - 5 000 SEK
16h 35 m
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
16h 39 m
OMEGA CONSTELLATION, armbandsur, stål, quartz
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
16h 49 m
LONGINES, damarmbandsur, 18k guld, 2010-tal
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering4 000 SEK
17h 51 m
LONGINES, armbandsur, 18k guld, Flagship automatic, tot vikt ca 40 g
Aktuellt bud8 400 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
1d 17h
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering3 000 SEK
1d 17h
CARTIER, damarmbandsur, förgyllt silver, Tank, Must de Cartier
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
1d 18h
DAMARMBANDSUR, platina, med diamanter, Movado, 1930-tal, total vikt ca 15 g
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 16h
TAG HEUER, armbandsur, "Skipper", chronograph, automatisk, 2024
Aktuellt bud15 000 SEK
Värdering45 000 - 50 000 SEK
2d 17h
DAMARMBANDSUR, 18k vitguld, Tissot, tot vikt ca 26,9 g
Aktuellt bud12 500 SEK
Värdering12 000 - 14 000 SEK
2d 18h
Aktuellt bud10 500 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
2d 18h
BREITLING, armbandsur, herr, chronomat, automatisk, stål, 1990-/2000-tal
Aktuellt bud16 000 SEK
Värdering20 000 - 25 000 SEK