Börjar: 7 jun 2024 14:55Avslutas: 26 jun 2024 17:00
Selected items / 26 juni 2024
- KonstRensa filter
ULF TROTZIG (1925-2013), olja på duk, signerad
Slutpris8 200 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
JAN DAVIDSSON (född 1963), olja på duk, signerad och daterad 2002
Slutpris1 500 SEK
Värdering3 000 SEK
CALLE ÖRNEMARK, (1933-2015), skulptur, trä, monogramsignerad
Slutpris1 400 SEK
Värdering2 000 SEK
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999), olja på duk, signerad
Slutpris1 800 SEK
Värdering4 000 SEK
ROGER WIKHEIM (1941-2018), olja på duk, signerad och daterad -77
Slutpris3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), carborundumetsning, signerad och numrerad 18/99
Slutpris3 400 SEK
Värdering3 000 SEK
ARNOLD LINDBLOM (född 1930), olja på duk, signerad
Slutpris2 000 SEK
Värdering3 000 SEK