Börjar: 16 feb 2024 12:25Avslutas: 29 feb 2024 18:00
Selected art / 29 feb 2024
- Höstens utvaldaRensa filter
PETER DAHL (1934-2019), akvarell, signerad
Slutpris4 600 SEK
Värdering6 000 SEK
Slutpris4 600 SEK
Värdering6 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1912.
Slutpris70 000 SEK
Värdering60 000 - 80 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946), tusch, monogramsignerad
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
PER JULIUS (född 1951), akvarell, signerad
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
ULF LUNDELL (född 1949), "Hommage à William S", serigrafi, signerad och daterad -90
Slutpris2 400 SEK
Värdering2 500 SEK
ENNO HALLEK (född 1931), olja på duk, signerad och daterad 1970
Slutpris4 200 SEK
Värdering4 000 SEK