Börjar: 16 feb 2024 12:25Avslutas: 29 feb 2024 18:00
Selected art / 29 feb 2024
- MåleriRensa filter
PETER DAHL (1934-2019), akvarell, signerad
Slutpris4 600 SEK
Värdering6 000 SEK
Slutpris4 600 SEK
Värdering6 000 SEK
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1912.
Slutpris70 000 SEK
Värdering60 000 - 80 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946), tusch, monogramsignerad
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
PER JULIUS (född 1951), akvarell, signerad
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
ENNO HALLEK (född 1931), olja på duk, signerad och daterad 1970
Slutpris4 200 SEK
Värdering4 000 SEK