Börjar: 24 apr 2024 14:25Avslutas: 12 maj 2024 17:00
Vårens utvalda
- DiverseRensa filter
VÄGGSKÅP, allmoge, Härjedalen, 1800-talets andra hälft
Slutpris9 400 SEK
Värdering4 000 SEK
VÄGGLYKTOR, 1 par, järn och glas, 1900-talets första hälft
Slutpris2 000 SEK
Värdering3 000 SEK
LOUIS VUITTON, kalenderomslag
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok och etui, 1900-tal
Slutpris750 SEK
Värdering1 000 SEK
LOUIS VUITTON, handväska
Slutpris2 800 SEK
Värdering4 000 SEK
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50", Frankrike 1990
Slutpris5 000 SEK
Värdering5 000 SEK
LOUIS VUITTON, "Monte Carlo Jewelry Bag", smyckesskrin
Slutpris4 200 SEK
Värdering3 000 SEK
LOUIS VUITTON, glasögonfodral, sannolikt 2000-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok, sannolikt 2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
Slutpris3 200 SEK
Värdering4 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, skålfat, porslin, "Flora Danica", 1900-tal, II sortering
Slutpris2 800 SEK
Värdering3 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, no 21, 1900-tal
Slutpris3 800 SEK
Värdering5 000 SEK
SMYCKESKRIN, trä, 1800-talets andra hälft
Slutpris5 200 SEK
Värdering3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Tage Göthlin, Tesi, 1962
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
OLLE ALBERIUS, vas, Orrefors, signerad Ariel nr 118-E7
Slutpris2 600 SEK
Värdering3 000 SEK
LOUIS VUITTON, kabinväska, Pegase, 2000-tal
Slutpris6 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK