Börjar: 24 apr 2024 14:25Avslutas: 12 maj 2024 17:00
Vårens utvalda
- WatchesRensa filter
OMEGA, De Ville, damarmbandsur, 18k guld, total vikt ca 28 g
Slutpris12 000 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
BREITLING, armbandsur, stål, kronograf, 1900-talets mitt
Slutpris8 200 SEK
Värdering7 000 - 9 000 SEK
ARMBANDSUR, 18k guld, Epoch, Stockholm, tot vikt ca 27,5 g
Slutpris11 500 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
ZENITH, smyckesur, 18k vitguld, Zenith, 1900-talets mitt, tot vikt ca 40 g
Slutpris18 500 SEK
Värdering14 000 - 16 000 SEK
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, quartz, stål, mid-size
Slutpris14 000 SEK
Värdering12 000 - 15 000 SEK
ARMBANDSUR, stål, IWC, International Watch Co, Schaffhausen, de Luxe, automatiskt urverk, sannolikt 1950-/60-tal
Slutpris6 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
ARMBANDSUR, stål, Omega Genéve, automatiskt urverk, 1900-talets andra hälft
Slutpris3 600 SEK
Värdering4 000 SEK